Home > دسته‌بندی نشده > نکات و فیلم آموزشی شرکت در امتحان تشریحی آنلاین

نکات و فیلم آموزشی شرکت در امتحان تشریحی آنلاین

 

 

یا لطیف

             با سلام و تبریک عید سعید فطر عید اطاعت و بندگی ، به عرض میرساند    با توجه به نزدیک شدن به امتحانات پایانی خرداد ماه و شیوه جدید آزمون ( غیر حضوری و تشریحی ) جهت به حداقل رساندن مشکلات اجرایی این سری از امتحانات حتماً به تذکرات توجه و دقت لازم را داشته باشید .

  • در زمان آزمون حتماً از رایانه شخصی ، گوشی و تبلتی استفاده شود که سرعت آن بالا باشد . لازم به ذکر است نوع اینترنت و سرعت اینترنت شما در زمان برگزاری آزمون حائز اهمیت می باشد و لذا از اینترنت بدون قطعی و افت سرعت استفاده نمائید.

  • در زمان آزمون تاکید می شود فقط از یک سیستم و نام کاربری  استفاده شود زیرا هر نفر یک نام کاربری و یک رمز ورود دارد و در صورت وارد شدن همزمان با دو اکانت به طور خودکار شما از آزمون حذف می شوید . ( یکی از مشکلات رایج در امتحانات قبلی و بیرون آمدن از آزمون همین موضوع بوده است. )

  • چنانچه به هر دلیلی دانش آموزی از آزمون بیرون بیاید ( به علت قطع برق ، قطع اینترنت ، خاموش شدن کامپیوتر ، موبایل و تبلت و ….. ) و یا در پایان امتحان دکمه اتمام آزمون را نزده باشد به هیچ عنوان دسترسی مجدد وجود ندارد و دانش آموز به طور خودکار غیبت می خورد .( در زمان امتحان تمامی شرایط لازم را جهت برگزاری هر چه بهتر آزمون برای خود فراهم کنید )

  • در صورت خروج دانش آمزان از آزمون و یا نزدن دکمه اتمام آزمون هیچگونه دسترسی دوباره ای توسط اپراتور به دانش آموزان برای ورود مجدد به پنل وجود ندارد.

  • برای برگزاری آزمون در سیستمی که استفاده می کنید حتماً از google chrome آپدیت شده استفاده کنید . و بهتر است حافظه کش مرورگر خود را پاک کنید .

  • در زمان آزمون حتما فیلتر شکن ، پروکسی و انواع وی پی ان را از روی دستگاه خود خاموش کنید . سایت سرور امتحان آنلاین کاملا ایرانی بوده و نیازی به موارد بالا ندارد

  • گرفتن عکس از برگه پاسخ نامه آزمون را باید با دوربین گوشی یا تبلت و یا دوربین لپ تاپ و وب کم انجام دهید . و در صورت استفاده از کامپیوتری که وب کم ندارد می توانید با گوشی از پاسخ نامه عکس گرزفته و به کامپیوتر انتقال دهید .